5 komentářů

 1. Radomila
  29 dubna, 2018 @ 7:01 pm

  úžasnééé, navnadili jste mne, snažím se, ale teď si uvědomuji, že jsem opomínala přidávat tuk, když si dávám třeba kuře a salát.. musím se polepšit.. díky.. za tipy.. je to lákavé. Snažím se od počátku dubna, jsem zvědavá, jak to dopadne. Díky

  Reply

  • Ivan
   30 dubna, 2018 @ 5:25 pm

   Držím palce! 🙂

   Reply

 2. Jitka Dvořáková
  23 května, 2019 @ 7:55 pm

  Jen jste nějak zapomněli poznamenat, že tu vaší povedenou dietu nesmí praktikovat lidé bez žlučníku. Po pár dnech jsem div neumřela.

  Reply

  • Ivan
   23 května, 2019 @ 10:18 pm

   Dobrý deń, Jitko, to nám je ľúto. My však nie sme lekári a rozhodne nechceme ani tak vystupovať. Základným predpokladom každého človeka, ktorý o nejakom osobnom zdravotnom probléme vie či tuší, je konfrontácia s vlastným lekárom. Či ide o cvičenia alebo diéty. Veríme, že ste ho medzitým navštívili a všetko je už v poriadku. Všetko dobré vám prajeme a zostávame s pozdravom.

   Reply

 3. Michaela Neumanová
  25 května, 2019 @ 5:04 pm

  Lidé bez žlučníku naopak tuto dietu aplikovat mohou .Lidé bez žlučníku ,kde byl nějaký problém ,jsou zcela zdrávi. Pakliže ale došlo už k iritaci slinivky ,je možné ,že některé druhy zeleniny budou tito lidé špatně trávit .V tom případě je potřebné dodávat trávicí enzymy k jídlu./Kreon/.Tuto dietu si musí každý přizpůsobit svému stavu .Třeba lidé, kteří mají ve špatném stavu zuby ,nemohou také aplikovat tuto stravu , nebo jakoukoliv jinou dietu , bez omezení.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..